top of page

Firma elektryczna Szczecin - naprawy oraz usługi elektryka

Naszą działalność oparliśmy na trzech głównych wartościach — jakości, cenie i obsłudze — i jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w codzienne ich doskonalenie. Firma Instalacje elektryczne Szczecin oferuje naszym klientom profesjonalne usługi remontowo-budowlane. Jesteśmy tu, aby spełnić Twoje oczekiwania. Sprawdź listę naszych różnorodnych usług i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Electric Cables

Zgasło światło i żadne urządzenie w Twoim domu nie działa? Mogło dojść do zwarcia, spalenia bezpieczników lub uszkodzenia instalacji. Klientom borykającym się z problemami z dopływem energii polecamy bezzwłoczny kontakt z profesjonalistami. Samodzielna próba rozwiązania kłopotu może spowodować porażenie prądem! Jeśli pochodzisz ze Szczecina lub okolic, kompleksowo wesprzemy Cię w każdej sytuacji, która wymaga pomocy elektrotechnika.

Installing Electrical Outlet

Niemiecka precyzja i polska zaradność

Jesteśmy zespołem specjalistów w zakresie montażu, przeróbek oraz naprawy instalacji elektrycznych. Świadczymy usługi w mieszkaniach oraz domach jedno- i wielorodzinnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu na montażach za zachodnią granicą, żadne zadanie nie stanowi dla nas wyzwania.

Wykonywane przez nas naprawy to między innymi:
- diagnozowanie przyczyny występowania problemu,
- znajdowanie miejsca usterki,
- dokonywanie wymiany wadliwych elementów,
- zabezpieczanie i konserwacja.

Dbając o stan elektryki, dbasz o bezpieczeństwo budynku

Poza doraźnymi poprawkami i wymianami jesteśmy w stanie wykonać też instalację elektryczną od podstaw. Począwszy od konsultacji z klientem i badania oczekiwań, przez opracowanie projektu uwzględniającego funkcjonalne rozmieszczenie wtyczek i przełączników, a skończywszy na montażu i konserwacji.

W porę naprawiona instalacja elektryczna to gwarancja, że problem nie będzie już spędzał snu z Twoich powiek. Każda usterka związana z prądem budzi potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa budynku oraz jego mieszkańców - dlatego konieczna jest natychmiastowe zasięgnięcie pomocy fachowca.

Naprawy: Usługi
bottom of page